Arapça tıbbi genetik tercümeleri

Arapça tıbbi genetik tercümeleri için doğru yerdesiniz.

Tıbbi konularla alakalı tercümeler insan hayatı ile bağlantılı olduğundan bir tercüme hatası vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu bulmak kritik önem taşır. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman tercüman ve editör kadrosu sayesinde kaliteli, doğru ve uygun fiyatlı medikal tercüme hizmetleri sağlamaktadır. arapça tıbbi genetik tercümeleri hizmeti verdiğimiz müşteriler içinde, tıbbi cihaz üreticileri, araştırma merkezleri, büyük ilaç üreticileri, büyük özel hastaneler, tıp doktorları ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde çok değerli müşterilerimizden övgü dolu onlarca mektup alıyoruz. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

arapça tıbbi genetik tercümeleri

Tüm çalışanlarımızın mesleki bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımıza yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma atmosferi hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

arapça tıbbi genetik tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiye’nin illerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da tercüme hizmetleri sağlamaktayız. arapça tıbbi genetik tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Tunceli – Nazımiye, Tokat – Yeşilyurt, Edirne – İpsala, Çorum – Laçin, Iğdır – Tuzluca, Sinop – Türkeli, Bitlis – Hizan, Osmaniye – Kadirli, Kastamonu – İhsangazi, Sivas – Altınyayla, Erzincan – Çayırlı, Balıkesir – Erdek, Antalya – Finike, Tunceli – Pülümür, Karaman – Kazımkarabekir, Kastamonu – Abana, Yalova – Altınova, Çankırı – Şabanözü, Van – Çatak, Elazığ – Karakoçan, Ankara – Mamak, Siirt – Pervari, Isparta – Uluborlu, Adıyaman – Tut, Karabük – Eskipazar, Van – Başkale, Şanlıurfa – Akçakale, Gaziantep – Araban, Şanlıurfa – Ceylanpınar, Kastamonu – Pınarbaşı, İstanbul – Kartal, Nevşehir – Avanos, Aydın – Buharkent, Ardahan – Çıldır, Kırklareli – Lüleburgaz, İzmir – Kiraz, Muş – Varto, Mardin – Dargeçit, Trabzon – Köprübaşı, Bursa – Karacabey, Kırıkkale – Balışeyh, Kars – Susuz, Samsun – Yakakent, İzmir – Ödemiş, Denizli – Honaz, Batman – Beşiri, Batman – Kozluk, Artvin – Şavşat, Diyarbakır – Sur, Amasya – Gümüşhacıköy, Kırşehir – Akçakent, Şanlıurfa – Viranşehir, Gaziantep – Şehitkamil, Şanlıurfa – Hilvan, Tunceli – Mazgirt, Düzce – Akçakoca, İzmir – Kınık, Kocaeli – Dilovası, Kilis – Elbeyli, Tekirdağ – Çerkezköy, Kırıkkale – Yahşihan, Kırşehir – Çiçekdağı, Sakarya – Serdivan, Giresun – Keşap, İstanbul – Ataşehir, Isparta – Gelendost, Amasya – Göynücek, Batman – Hasankeyf, Niğde – Bor, Kastamonu – Devrekani

Arapça tıbbi genetik tercümeleri ile ilgili tüm istekleriniz ve talepleriniz için çeviri şirketimize mail yollayabilir ya da isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Şirketimizin kuruluşundan bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler dalında sayılamayacak kadar çok işi zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıda sözlü ve yazılı tıbbi tercüme hizmetleri sağladığımız alanlardan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Tıbbi Tahlil, Histoloji, Psikoterapi, MR, Akupunktur, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Beyin Tümörü, Tıbbi Genetik, Neonatoloji, Pratisyen Hekimlik, Tüp Bebek, Mamografi, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıp Hukuku, Spor Hekimliği, Hasta Geçmiş Hikayesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Kullanım Kılavuzu, Kanser Biyolojisi, Tıbbi Tetkik, Anestezi, Patent Başvurusu, Moleküler Genetik, Çocuk Cerrahisi, Farmasötik Kimya, Epidemiyoloji, Diyagnostik, İşyeri Hekimliği, İlaç Tescil Belgesi, Kongre Sunumu, Polipektomi, Kullanım Talimatı, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Medikal Yazılım, Fotokimya, Kalp Hastalıkları, Radyolojik Tetkik, Tıbbi Katalog, Monografi, Pediatri, CAT, Klinik Rapor, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Neurofeedback, Psikopatoloji, Tıbbi Ürün, Çocuk Kardiyolojisi, Endokrinoloji, Medikal Donanım, Patolojik Anatomi, Gastroenteroloji, Alerji, Kadın Hastalıkları, Farmakoloji, Tıbbi Yayın, Tanı Bilim, Analitik Kimya, Ruhsatlandırma, Pediyatri, Tıbbi Biyokimya , Çocuk Hastalıkları, Çocuk Sağlığı, Akademik Araştırma.

Tercüme şirketimizi sektördeki rakiplerimizden ayrı kılan temel noktalar teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri işleminin bütün fazlarında kesinlikle gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol süreçleridir.

Kalite sizin için değerli ise ve rekabetçi fiyatla güvenebileceğiniz ve doğruluğundan emin olacağınız tercüme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız sizin yanınızdayız.

Bugünün dünyasında yüksek nitelikli çeviri hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca ana dilde çeviri hizmeti sunuyorlar.

arapça tıbbi genetik tercümeleri

Medikal cihazların çevirisi konusunda bilgi birikimi ve tecrübe sahibiyiz. Bugüne dek sayısız tıbbi cihazın kullanım kılavuzlarını başarılı bir şekide çevirdik. Tercümelerini gerçekleştirdiğimiz medikal cihazları aşağıda görebilirsiniz:
el dezenfektörleri, kardiovasküler implantlar, elektrocerrahi cihazları, pendantlar, kontraseptif tıbbi cihazlar, dedektörler, intraaortik balon pompaları, eswl, anestezi cihazları, kapatma makineleri, diş ünitleri, inhalasyon anestezi cihazları, hayati olmayan fizyolojik değişkenleri izleyen cihazlar, enjeksiyon cihazları, masa üstü flash otoklavlar, biplan koronerler, dental implantlar, mamografi cihazları, anjiyografi cihazları, dental cihazlar, dijital bebek terazisi, renkli doppler usg cihazları, iyonlaşmamış radyasyon cihazları, seyyar röntgenler, termal terapi cihazları, muayene lambaları, steteskoplar, samar mühürleme cihazları, robotik erişkin yürüme cihazları, dental ekipmanlar ve aletler, ölçme fonksiyonlu tıbbi cihazlar, hasta pozisyon ayarlaması cihazları, hayati belirtiler monitörleri, solunum cihazları, argon plazma koagülasyon cihazları, cerrahi cihazları, hipotermi cihazları, bedensel sirkülasyon cihazları, koterler, yardımcı üreme teknolojileri (ART) cihazları, ortezler, infüzyon cihazları, dental cihazlar ve aksesuarları, rehabilitasyon cihazları, elektronik turnikeler, kalp akciğer pompaları, bedensel şok dalga terapisi cihazları, görüntüleme cihazları, u kollu dijital röntgen cihazları, merkezi sterilizasyon üniteleri, otomatik film banyo cihazları , plazma sterilizatörler, otoklavlar, in-vitro fertilizasyon (IVF) cihazları, hiperbarik oksijen sistemleri, iyonlaşmamış radyasyon kullanan görüntüleme cihazları, ss vida implantları, yara bakım cihazları, yıkama dezenfeksiyon cihazları, sedyeler,

Dünyanın beş kıtasında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize onlarca dilde tıbbi çeviri desteği vermekteyiz. Tıbbi çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Macarca, Farsça, Japonca, Sanskritçe, Slovence, Filipince, Hırvatça, İspanyolca, Azerice, Urduca, Tatarca, İtalyanca, Almanca, Tacikçe, İngilizce, Makedonca, Arnavutça, İrlandaca, Vietnamca, Sırpça, Çince, Zuluca, Süryanice, İbranice, Kırgızca, Endonezce, Yunanca, Romence, Çekçe, Slovakça, Tayvanca, Fransızca, Gürcüce, Türkçe, Ukraynaca, İzlandaca, Korece, Letonca, Hollandaca, Türkmence, Rusça, Kazakça, Lehçe, Hintçe, Bulgarca, Norveççe.

Arapça tıbbi genetik tercümeleri konusunda Türkiye’nin en seçkin firması: Semantik Çeviri

arapça tıbbi genetik tercümeleri

Arapça tıbbi genetik tercümeleri için başka bir çeviri bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

arapça tıbbi genetik tercümeleri

Yazan : Zeliha Karahan

metin içinde geçen etiketler
tıbbi çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, arapça tıbbi genetik tercümeleri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized