Fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Fransızca klinik laboratuvar tercümeleri konusunda en uygun tercüme bürosunu arıyorsanız bizimle iletişim kurun.

Tıbba ilişkin çeviri faaliyetleri insan hayatını doğrudan ilgilendirdiğinden kötü bir çeviri onarılması mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Kuruluşundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı medikal çeviri hizmeti sağlamaktadır. fransızca klinik laboratuvar tercümeleri konusunda hizmet sunduğumuz müşteriler arasında, global farmakoloji şirketleri, tıbbi cihaz üreticileri, özel sağlık merkezleri, araştırma merkezleri, akademisyenler ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Ekibimizdeki tüm dil uzmanlarının bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve sektördeki gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için en huzurlu çalışma ortamını hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Günümüzde en kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tüm tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

10 yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü tıbbi çeviriler kapsamında sayısız projeyi mutlak müşteri memnuniyeti uluşturarak neticelendirdik. Aşağıdaki listede medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı başlıkları bulabilirsiniz:

Genetik, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Zührevi Hastalıklar, Biyokimya, Patoloji, Pulmonoloji, Diyagnostik, Tıbbi Histoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Algoloji, Diyagnostik Sistem, Klinik Deney, Nükleer Tıp, Tıbbi Tahlil, Tıbbi Mevzuat, Hasta Bilgi Föyü, Alternatif Tıp, Tıbbi Yayın, Reflü Cerrahisi, Supramoleküler Kimya, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Mikrobiyoloji, Dahiliye, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Kadın Doğum Hastalıkları, Koruyucu Diş Hekimliği, Romatoloji, Nörofizyoloji, Pratisyen Hekimlik, Adli Tıp, Ortodonti, Tıbbi Yazılım, Tıbbi Ürün, Fizyopatoloji, Patent Sözleşmesi, Akupunktur, Tıbbi Biyokimya , Kalp ve Damar Cerrahisi, Klinik Laboratuvar, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Klinik Mikrobiyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Tetkik, Fiziksel Tıp, Tıbbi Patoloji, Gastroenteroloji, Oftalmoloji, Organ Nakli, Deniz Hekimliği, Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, İç Hastalıkları, Tıbbi Ürün Katalogu, Medikal Dergi, Obezite, İşyeri Hekimliği, Tıbbi Malzeme, Embriyoloji, Üroloji.

Kaliteli tercümelerimiz için bize güvenmiş olan müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden onlarca mektup alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Dünyanın dört bir yanında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde yazılı ve sözlü tıbbi tercüme hizmetleri veriyoruz. Medikal çeviri konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Romence, Felemenkçe, Korece, Malayca, Çeçence, Moldovca, Arnavutça, Azerice, Çince, Farsça, Hırvatça, İrlandaca, Gürcüce, Türkçe, Boşnakça, Yunanca, Çekçe, Gagavuzca, İzlandaca, Kazakça, Tacikçe, İbranice, Türkmence, Slovakça, Fransızca, İspanyolca, Letonca, Rusça, Bangladeşçe, Sırpça, Moğolca, Vietnamca, Rumca, Tatarca, Almanca, İngilizce, Macarca, Norveççe, Fince, Ermenice, Ukraynaca, Japonca, Hollandaca, İtalyanca, Bulgarca, Makedonca.

Müşterilerimizin Fransızca klinik laboratuvar tercümeleri için bizi tercih etme nedenleri:

fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Tercüme büromuzu sektördeki diğer bütün rakiplerimizden farklı kılan önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki uzmanlığımız, müşteri gizliliği konusundaki ilkelerimiz, ve tercüme sürecinin her kademesinde gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol süreçleridir.

Fransızca klinik laboratuvar tercümeleri için en iyi adres: Semantik Çeviri Bürosu.

fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Medikal cihazların tercümesi alanında deneyim sahibiyiz. Bugüne dek sayısız medikal cihazın kullanım kılavuzlarını büyük bir başarıyla çevirdik. Tercümelerini gerçekleştirdiğimiz medikal cihazlardan örnekler aşağıda yer alıyor:
bandajlar ve yara bantları, temizlik ve durulama amaçlı tıbbi cihazlar, pendantlar, hasta ısıtma sistemleri, ss vida implantları, hipotermi cihazları, izleme cihazları, hasta bağlama kemerleri, göz ameliyat masaları, otoklavlar, yara bakımı için tıbbi cihazlar, anjiyografi cihazları, otomatik turnikeler, fiksatörler, hiperbarik oksijen sistemleri, motorlu hasta karyolaları, yatak bantları, yara bakım cihazları, hayati belirtiler monitörleri, el dezenfektörleri, hayati fizyolojik değişkenleri izleyen cihazlar, intraaortik balon pompaları, implantlar, anestezi cihazları, uyarma ya da inhibisyon cihazları, spect-ct cihazları, dijital bebek terazisi, muayene lambaları, samar mühürleme cihazları, infüzyon cihazları, tekerlekli teraziler, inhalasyon anestezi cihazları, robotik pediatrik yürüme cihazları, hasta transfer sistemleri, elektronik turnikeler, plazma sterilizatörler, ameliyat lambaları, litotripsi cihazları, dikiş malzemesi ve klempler, ortopedik ve rehabilitasyon cihazları, bedensel sirkülasyon cihazları, hasta taşıma cihazları, görüntüleme cihazları, elektrocerrahi cihazları, oftalmolojik cihazlar, monoplan koronerler, dializ cihazları, dental ekipmanlar ve aletler, fonksiyonel implantlar, eswl, dijital c-kollu röntgen cihazları, iyonlaşmış radyasyon kullanan görüntüleme cihazları, dezenfeksiyon cihazları, dental malzemeler, hipertermi cihazları, dental implantlar, dedektörler, enjeksiyon cihazları, seyyar röntgenler, aspirasyon uçları,

Kalite firmanız için olmazsa olmaz ise ve rekabetçi fiyatlarla doğru, hızlı ve güvenilir tercüme hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız Semantik Tercüme olarak size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Fransızca klinik laboratuvar tercümeleri alanındaki tüm istekleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine bir mail yollayabilir veya bunun yerine bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Çeviri olarak ülkemizin sadece illerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de medikal çeviri hizmetleri sunuyoruz. fransızca klinik laboratuvar tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Niğde – Ulukışla, Kütahya – Simav, Karaman – Ayrancı, Kayseri – Melikgazi, Elazığ – Alacakaya, Sinop – Ayancık, Denizli – Sarayköy, Ordu – Kabadüz, Adıyaman – Sincik, Malatya – Akçadağ, Rize – Çayeli, Manisa – Sarıgöl, Giresun – Çanakçı, Çanakkale – Ezine, Isparta – Yenişarbademli, Çankırı – Bayramören, Yozgat – Yerköy, Niğde – Çamardı, Bingöl – Yedisu, Şanlıurfa – Bozova, Gaziantep – Şahinbey, Manisa – Alaşehir, Çorum – Mecitözü, İstanbul – Başakşehir, Nevşehir – Kozaklı, Balıkesir – Bigadiç, Samsun – Ayvacık, Kilis – Musabeyli, Sinop – Erfelek, Kayseri – Kocasinan, Bitlis – Tatvan, Trabzon – Sürmene, Muğla – Ula, Sakarya – Serdivan, Aydın – Söke, Konya – Derebucak, Çorum – Ortaköy, Mersin – Silifke, Bayburt – Aydıntepe, Kilis – Polateli, Adıyaman – Samsat, Bursa – İnegöl, Samsun – Tekkeköy, Sakarya – Adapazarı, Iğdır – Tuzluca, Çanakkale – Biga, Bartın – Ulus, Osmaniye – Kadirli, Eskişehir – Mahmudiye, Siirt – Baykan, Ardahan – Damal, Tekirdağ – Muratlı, Ankara – Bala, Kayseri – Yeşilhisar, Şırnak – İdil, İzmir – Gaziemir, Yozgat – Akdağmadeni, Antalya – Kemer, Van – Gürpınar, Denizli – Tavas, Muş – Varto, Trabzon – Of, Erzincan – İliç, Tokat – Pazar, Tokat – Niksar, Karabük – Eflani, Manisa – Köprübaşı, Adıyaman – Gölbaşı, Zonguldak – Çaycuma, Karabük – Ovacık

fransızca klinik laboratuvar tercümeleri

Yazan : Gizem Kaynak

etiket listesi
medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, fransızca klinik laboratuvar tercümeleri, çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized