İngilizce patent başvurusu çevirileri

İngilizce patent başvurusu çevirileri için en iyi firmayı arıyorsanız bizi aramalısınız.

Tıp konusundaki sözlü ve yazılı çeviriler insan sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercümede yapılacak en küçük bir hata bile çok vahim sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle doğru çeviri bürosunu seçmek hayati önem taşır. Kuruluşundan bu yana tercüme sektörünün lideri olan tercüme büromuz en iyi üniversitelerden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu sayesinde kalitesi yüksek ve fiyatı uygun medikal çeviri hizmetleri vermektedir. ingilizce patent başvurusu çevirileri sağladığımız müşteriler arasında, devlet hastahaneleri, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticileri, tıp doktorları, büyük özel hastaneler ve büyük ilaç üreticileri bulunmaktadır.

Günümüzün küreselleşen dünyasında yüksek nitelikli tercümelerin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

ingilizce patent başvurusu çevirileri

İngilizce patent başvurusu çevirileri için müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor?

İngilizce patent başvurusu çevirileri alanında ülkemizin lider firması: Semantik Çeviri Bürosu

Çeviri firmamızı rakiplerimizden ayıran en önemli farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık tercüme projelerindeki uzmanlığımız, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve tercüme işleminin başlangıcından bitimine kadar ısrarla uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Tüm elemanlarımızın bilgi ve beceri düzeylerini artırabilmeleri ve teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımıza yatırım yapmak ve onlara hak ettikleri çalışma ortamını sağlamak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Kalite sizin için gerçekten olmazsa olmaz ise ve rekabetçi fiyatlarla kaliteli, doğru, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Tercüme olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

İngilizce patent başvurusu çevirileri ile alakalı bütün istekleriniz ya da sorularınız için çeviri şirketimize bir e-posta gönderebilir veya doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Şirketimizin kuruluşundan bu yana medikal tercüme dalında yüzlerce işi çok büyük bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıda bulunan listede tıp çevirisi hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Estetik Cerrahi, İç Hastalıkları, Supramoleküler Kimya, Klinik Rapor, Epikriz, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Bağışıklık Testi, Tıbbi Kitapçık, Mikrobiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Psikopatoloji, Pulmonoloji, Doktor Raporu, Çocuk Kardiyolojisi, Tıbbi Vaka Sunumu, Diyagnostik Sistem, İmmunoloji, Farmakoloji, Tanı Bilim, Ortopedi, Hasta Geçmiş Hikayesi, Patolojik Anatomi, Araştırma Broşürü, Polipektomi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Tıbbi Kitap, Akademik Yayın, Mikrocerrahi, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, MR, Parazitoloji, CTD (Modül I), Çocuk Nefrolojisi, Kullanım Talimatı, Neurofeedback, Hepatoloji, Tıbbi Tahlil, Tıbbi Histoloji, Tıbbi Ürün, Fizik Tedavi, Nöropatoloji, Medikal Analiz Cihazı, Klinik Biyokimya, Farmakolojik Araştırma, Pazarlama Materyalleri, Halk Sağlığı, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Malzeme, Histoloji, Aile Hekimliği, Psikiyatri, Tıbbi Farmakoloji, Nöroradyoloji, Medikal Dergi, Algoloji, Cezaevi Hekimliği, Çocuk Hastalıkları, Olgu Sunumu, Kongre Sunumu, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Patent Sözleşmesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ruhsatlandırma, Zührevi Hastalıklar.

ingilizce patent başvurusu çevirileri

Semantik Tercüme olarak yalnızca Türkiyemizin kentlerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de sözlü ve yazılı çeviri hizmeti sunuyoruz. Aşağıda ingilizce patent başvurusu çevirileri hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Afyonkarahisar – Hocalar, Sinop – Erfelek, Gümüşhane – Köse, Rize – Pazar, Hatay – Kırıkhan, Balıkesir – Manyas, Adıyaman – Gölbaşı, Nevşehir – Hacıbektaş, Niğde – Çiftlik, Trabzon – Araklı, Artvin – Borçka, Bursa – Harmancık, Bayburt – Aydıntepe, Giresun – Görele, Elazığ – Karakoçan, Mersin – Mezitli, Tokat – Niksar, Bilecik – Söğüt, Burdur – Yeşilova, Nevşehir – Ürgüp, Gaziantep – Nizip, Bitlis – Tatvan, Düzce – Gümüşova, Karabük – Ovacık, Karaman – Kazımkarabekir, Aydın – Karacasu, Ardahan – Damal, Hatay – Dörtyol, Bitlis – Ahlat, Amasya – Taşova, Malatya – Pütürge, Ordu – Gülyalı, Kahramanmaraş – Ekinözü, Ordu – Ünye, Trabzon – Hayrat, Adana – Yumurtalık, Bilecik – İnhisar, Sakarya – Erenler, Erzincan – Kemaliye, Kütahya – Altıntaş, Kilis – Polateli, Kars – Arpaçay, Mersin – Çamlıyayla, Bursa – Gürsu, Bolu – Kıbrıscık, Tunceli – Pülümür, Isparta – Yenişarbademli, Aydın – Çine, Giresun – Çanakçı, Bingöl – Karlıova, Şırnak – Güçlükonak, Van – Saray, Kırklareli – Lüleburgaz, Muş – Bulanık, Kırşehir – Kaman, Van – Gürpınar, Kırşehir – Mucur, Ardahan – Posof, Artvin – Yusufeli, Iğdır – Aralık, Bingöl – Genç, Zonguldak – Gökçebey, Çanakkale – Çan, Van – Özalp, Amasya – Göynücek, Rize – Ardeşen, Eskişehir – Mahmudiye, Ardahan – Hanak, Siirt – Pervari, Burdur – Tefenni

ingilizce patent başvurusu çevirileri

Tıbbi cihazların tercümesi alanında bilgi birikimi ve tecrübe sahibiyiz. Bugüne dek yüzlerce tıbbi cihazın kullanım ve bakım kılavuzlarını büyük bir başarıyla çevirdik. Çevirilerini gerçekleştirdiğimiz medikal cihazları aşağıdaki listede görebilirsiniz:
hasta pozisyon ayarlaması cihazları, hayati belirtiler monitörleri, diyaliz cihazları, iyonlaşmamış radyasyon cihazları, u kollu dijital röntgen cihazları, yumuşak doku implantları, merkezi sterilizasyon üniteleri, ameliyat masaları, el dezenfektörleri, eswl, led’li ameliyat lambaları, ventilatörler, intraaortik balon pompaları, yatak bantları, sterilite kontrol sarf malzemeleri, fonksiyonel implantlar, yara bakım cihazları, ölçme fonksiyonlu tıbbi cihazlar, teraziler, defibrilatörler, hiperbarik odalar içeren cihazlar, yoğun bakım monitörleri, dental ekipmanlar ve aletler, dijital bebek terazisi, yardımcı üreme teknolojileri (ART) cihazları, hiperbarik oksijen sistemleri, göz ameliyat masaları, argon plazma koagülasyon cihazları, yıkama dezenfeksiyon cihazları, anestezi cihazları, pendantlar, bedensel sirkülasyon cihazları, oksijen terapisi cihazları, plazma sterilizatörler, monoplan koronerler, aspirasyon uçları, sterilizatörler, anjiyografi cihazları, hipertermi cihazları, implantlar, oftalmolojik cihazlar, video endoskopi cihazları, kilitsiz plaklar, steteskoplar, ortopedik ve rehabilitasyon cihazları, robotik pediatrik yürüme cihazları, otomatik film banyo cihazları , dijital röntgen cihazları, iyonlaşmış radyasyon cihazları, transfüzyon cihazları, elektronik turnikeler, dental implantlar, cerrahi cihazları, temizlik ve durulama amaçlı tıbbi cihazlar, elektrocerrahi cihazları, yara bakımı için tıbbi cihazlar, spect-ct cihazları, hasta bağlama kemerleri, fiksatörler, bilgisayarlı tomografi cihazları, ingilizce patent başvurusu çevirileri

Kaliteli çevirilerimiz sayesinde çok sayıda müşterimizden övgü dolu onlarca e-posta almaktayız. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki kurumsal müşterilerimize binlerce dil çiftinde tıbbi alanda çeviri ve yerelleştirme desteği sağlıyoruz. Tıbbi çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Sırpça, Kırgızca, Slovakça, Urduca, Hintçe, İsveççe, Bulgarca, Japonca, Hollandaca, İngilizce, Tayvanca, Macarca, Malayca, Lehçe, Slovence, Yunanca, Çeçence, Moldovca, Çekçe, Moğolca, Süryanice, İbranice, Azerice, Arnavutça, Farsça, Almanca, Rumca, Rusça, Fince, Çince, İzlandaca, Vietnamca, Türkmence, Hırvatça, Boşnakça, Bangladeşçe, Fransızca, Kazakça, Türkçe, Altayca, İspanyolca, Sanskritçe, İrlandaca, Endonezce, Korece, İtalyanca.

ingilizce patent başvurusu çevirileri

Yazan : Necati Ergin

arama
tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, çeviri bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, ingilizce patent başvurusu çevirileri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized