İngilizce tıbbi çeviriler

İngilizce tıbbi çeviriler alanında en iyi çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlarla alakalı sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan çeviride yapılacak bir hata çok vahim sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle tercüme bürosu seçiminde çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde kurulan Semantik Çeviri Bürosu en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel çevirmenleri ve tercümanları sayesinde mümkün olan en iyi kalitede tıbbi tercüme hizmetleri sağlamaktadır. ingilizce tıbbi çeviriler hizmeti sağlamakta olduğumuz müşteriler içinde, medikal cihaz üreticisi firmalar, üniversiteler, özel hastaneler, tıp doktorları, büyük ilaç üreticileri ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

On yılı aşkın bir süredir tıbbi tercüme konularında binlerce projeyi büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda bulunan listede medikal çeviri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

Histoloji, Medikal Dergi, MR, Deniz Hekimliği, Ruhsatlandırma, Sağlık Araştırması, Okul Hekimliği, Epidemiyoloji, Çocuk Hastalıkları, Bağışıklık Testi, Akupunktur, Medikal Yazılım, Medikal Malzeme, Adli Jinekoloji, Tıbbi Kitapçık, Olgu Sunumu, Nörofizyoloji, Zührevi Hastalıklar, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Klinik Deney, Akademik Araştırma, Perinatoloji, Tıbbi Tetkik, Ortopedi, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Nöropatoloji, Çevresel Kimya, Elektrokardiyograf, Tıbbi Donanım, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Anatomi, İlaç Tescil Belgesi, Ortodonti, Adli Toksikoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Toksikoloji, Psikoterapi, Moleküler Genetik, Lökaferez Sistemleri, Adli Travmatoloji, Nefroloji, Kanser Biyolojisi, Organometalik Kimya, Biyofizik, Spektroskopi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Tıbbi Kitap, Radyografi, İmmunoloji, Reanimasyon, Çocuk Kardiyolojisi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Jinekoloji, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Reflü Cerrahisi, Radyoloji, Ortopedik İmplant, Romatoloji, Tıbbi Biyoloji, İnternet Sitesi, Oftalmoloji, Alerji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları.

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için bize güvenmiş olan müşterilerimizden övgü içeren e-mail mesajları almaktayız. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

 • Çeviri şirketleriyle çalışmak hastanemiz için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini vurgulamak istiyorum.
  (Doktor)
 • ingilizce tıbbi çeviriler kapsamında uygun tercüme bürosunu bulmak kolay değil. Bu konuda uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıbbi terimlere hakimiyetleri etkileyici.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Bugüne kadar işlerimizi teslim ettiğimiz bütün tercüme şirketlerinden çok çok farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir, doğru ve itinalı çevirileriniz ve bize sağladığınız rekabetçi için şirketinize çok teşekkür ederim.
  (Genel Müdürü)
 • Medikal tercümeler konusunda bu derece iyi olmanıza gerçekten hayret ettim. Bu alanda geçmişte bize hizmet sunan yabancı şirketlerden çok daha profesyonelsiniz.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Bizim için çeviri belleği (Translation Memory) hazırladığınız için çeviri maliyetimizi çok azalttık. Kurumunuzu seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi anlıyorum. Sahip olduğunuz teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. İç Satın Alma Müdürü
 • Tıbbi cihazlarımızın bakım kılavuzlarını çok sayıda dile üstün bir başarıyla çevirdiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Bundan sonra sürekli olarak Semantik Tercüme Bürosu ile çalışacağız.
  (Pazarlama Direktörü)
 • Semantik Tercüme Bürosunu bana bir dostum çok övmüştü. Tıbbi araştırma makalemin Kazakçaya tercümesi çok iyi oldu. Teşekkürler Semantik Tercüme
  (Doçent Doktor)
 • Firmamız adına oluşturduğunuz tıbbi terimler sözlüğü bize gerçekten çok yarar sağladı. Aradan onca yıl geçmiş olmasına karşın o sözlükten hâla yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Doçent Doktor)
 • Tıbbi çeviriler bizim açımızdan çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen hastane raporlarında söz konusu olabilecek en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Tahlil raporlarımızın Çinceye tercümesinde profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Tıbbi raporların çevirisindeki ustalığınız hayranlık uyandırıyor. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Doktor)
 • Çeviri şirketinizin müşteri temsilcileri hakikaten çok başarılılar. çeviri projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli iletişim kurarak gereken her yerde bize sorular sordular, bizden görüş aldılar. Projenin ilerleyişi hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla işbirliği yapmak haz veriyor.
  Genel Müdür
 • Çok iyi fiyat, eşsiz kalite… Kurumumuzu tıbbi tercüme stresinden tamamen kurtardığınız için size minnettarız.
  (Satın Alma Yöneticisi)
Günümüzün küreselleşen dünyasında en kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyorlar.

ingilizce tıbbi çeviriler

İngilizce tıbbi çeviriler konusunda ülkemizin lider kurumu: Semantik Dil Hizmetleri

ingilizce tıbbi çeviriler

İngilizce tıbbi çeviriler alanındaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için şirketimize bir e-posta gönderebilir ya da arzu ederseniz şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiyemizin yalnızca illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de sözlü ve yazılı tıbbi çeviri çözümleri sağlamaktayız. ingilizce tıbbi çeviriler için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Muş – Varto, Afyonkarahisar – Sultandağı, Kars – Selim, Tunceli – Pülümür, Kırşehir – Boztepe, Trabzon – Akçaabat, Hakkari – Çukurca, Kastamonu – Devrekani, Rize – Pazar, Afyonkarahisar – Kızılören, Uşak – Karahallı, Tokat – Artova, Manisa – Turgutlu, Tunceli – Pertek, Denizli – Bekilli, Uşak – Banaz, Sinop – Saraydüzü, Osmaniye – Hasanbeyli, Siirt – Eruh, Bursa – Gemlik, Antalya – Kepez, Niğde – Çiftlik, Ardahan – Çıldır, Şanlıurfa – Birecik, Mersin – Silifke, Nevşehir – Derinkuyu, Erzincan – Otlukbeli, Denizli – Çardak, Tekirdağ – Çorlu, Eskişehir – Han, Konya – Akören, Denizli – Sarayköy, Bartın – Kurucaşile, Düzce – Yığılca, Tokat – Başçiftlik, Van – Erciş, Rize – Fındıklı, Yalova – Altınova, İzmir – Narlıdere, Bolu – Göynük, Ardahan – Göle, Karaman – Kazımkarabekir, Erzurum – Köprüköy, Aydın – Buharkent, Aydın – Bozdoğan, Gaziantep – İslahiye, Tokat – Pazar, Van – Özalp, Ordu – Aybastı, Amasya – Göynücek, Çankırı – Atkaracalar, Muğla – Marmaris, Burdur – Tefenni, Amasya – Hamamözü, Bartın – Amasra, Ankara – Çamlıdere, Mersin – Toroslar, Eskişehir – Alpu, Osmaniye – Sumbas, Mersin – Çamlıyayla, Uşak – Eşme, Aksaray – Sarıyahşi, Eskişehir – Günyüzü, Bitlis – Adilcevaz, Ağrı – Diyadin, Karabük – Safranbolu, Şanlıurfa – Suruç, Çanakkale – Çan, Çanakkale – Bayramiç, Denizli – Çal

ingilizce tıbbi çeviriler

Tıbbi metinlerin çevirilerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Tercüme firmamızı piyasadaki rakiplerimizden farklılaştıran temel noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki takdir gören ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve çeviri işleminin başlangıcından bitimine kadar uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.
Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok kıymetli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde medikal alanda tercüme ve yerelleştirme çözümleri sağlamaktayız. İngilizce tıbbi çeviriler desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İngilizce ingilizce tıbbi çeviriler, Kazakça ingilizce tıbbi çeviriler, Vietnamca ingilizce tıbbi çeviriler, Boşnakça ingilizce tıbbi çeviriler, İtalyanca ingilizce tıbbi çeviriler, Çince ingilizce tıbbi çeviriler, Japonca ingilizce tıbbi çeviriler, Bangladeşçe ingilizce tıbbi çeviriler, İrlandaca ingilizce tıbbi çeviriler, Tacikçe ingilizce tıbbi çeviriler, Filipince ingilizce tıbbi çeviriler, Süryanice ingilizce tıbbi çeviriler, Slovakça ingilizce tıbbi çeviriler, İsveççe ingilizce tıbbi çeviriler, Romence ingilizce tıbbi çeviriler, Fransızca ingilizce tıbbi çeviriler, Rusça ingilizce tıbbi çeviriler, İspanyolca ingilizce tıbbi çeviriler, Tayvanca ingilizce tıbbi çeviriler, Özbekçe ingilizce tıbbi çeviriler, Hollandaca ingilizce tıbbi çeviriler, Letonca ingilizce tıbbi çeviriler, İbranice ingilizce tıbbi çeviriler, Farsça ingilizce tıbbi çeviriler, Fince ingilizce tıbbi çeviriler, Danca ingilizce tıbbi çeviriler, Kırgızca ingilizce tıbbi çeviriler, Türkçe ingilizce tıbbi çeviriler, Malayca ingilizce tıbbi çeviriler, Hintçe ingilizce tıbbi çeviriler, Gürcüce ingilizce tıbbi çeviriler, Bulgarca ingilizce tıbbi çeviriler, Altayca ingilizce tıbbi çeviriler, Felemenkçe ingilizce tıbbi çeviriler, Korece ingilizce tıbbi çeviriler, Macarca ingilizce tıbbi çeviriler, Tatarca ingilizce tıbbi çeviriler, Makedonca ingilizce tıbbi çeviriler, Katalanca ingilizce tıbbi çeviriler, Almanca ingilizce tıbbi çeviriler, Kürtçe ingilizce tıbbi çeviriler, Yunanca ingilizce tıbbi çeviriler, Urduca ingilizce tıbbi çeviriler, Azerice ingilizce tıbbi çeviriler, Çekçe ingilizce tıbbi çeviriler, Zuluca ingilizce tıbbi çeviriler.

ingilizce tıbbi çeviriler

Yazan : Necati Ergin

örnek etiketler
ingilizce tıbbi çeviriler, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog