İtalyanca kulak burun boğaz tercümeleri

İtalyanca kulak burun boğaz tercümeleri için doğru adrestesiniz.

Tıbbi konulara ilişkin sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğundan kalitesiz bir çeviri geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı doğru çeviri bürosunu bulmak için çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde çalışma hayatına başlayan çeviri firmamız tıp fakültesi mezunu profesyonel tercümanları ve redaktörleri ile kaliteli, doğru ve makul fiyatlı tıbbi çeviriler üretmektedir. italyanca kulak burun boğaz tercümeleri sağladığımız müşteriler içinde, tıp doktorları, üniversiteler, devlet hastahaneleri, medikal cihaz üreticisi firmalar, büyük ilaç üreticileri ve özel sağlık merkezleri yer almaktadır.

italyanca kulak burun boğaz tercümeleri

Günümüzde yüksek kaliteli çevirilerin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple çevirmen ve redaktörlerimiz ana dilde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

İtalyanca kulak burun boğaz tercümeleri konusunda Türkiye’nin en başarılı firması: Semantik Çeviri Bürosu

Tıbbi cihazların tercümesi alanında büyük bir tecrübe sahibiyiz. Günümüze kadar sayısız medikal cihazın kullanıcı kılavuzlarını çok büyük bir başarıyla çevirdik. Tercümelerini gerçekleştirdiğimiz tıbbi cihazlardan örnekleri aşağıdaki listede görebilirsiniz:
robotik erişkin yürüme cihazları, hasta ısıtma sistemleri, yardımcı üreme teknolojileri (ART) cihazları, sterilite kontrol sarf malzemeleri, radyo terapi cihazları, ortopedik ve rehabilitasyon cihazları, motorlu hasta karyolaları, cerrahi cihazları, fiksatörler, oksijen terapisi cihazları, otomatik film banyo cihazları , lineer akseleratör cihazları, dedektörler, teraziler, sterilizatörler, hasta transfer sistemleri, ventilatörler, transfüzyon cihazları, hipotermi cihazları, etilen oksit monterizasyon sistemleri, u kollu dijital röntgen cihazları, iyonlaşmamış radyasyon cihazları, spect-ct cihazları, otomatik turnikeler, anestezi cihazları, iyonlaşmış radyasyon kullanan görüntüleme cihazları, bilgisayarlı tomografi cihazları, kilitsiz plaklar, otoklavlar, mamografi cihazları, dializ cihazları, ortopedik implantlar, desferal pompalar, dental implantlar, litotripsi cihazları, muayene lambaları, aktif protezler, hasta pozisyon ayarlaması cihazları, kapatma makineleri, ekg cihazları, c kollu röntgenler, merkezi sterilizasyon üniteleri, yatak bantları, dental malzemeler, steteskoplar, hipertermi cihazları, implantlar, motorlu yoğun bakım hasta karyolaları, ss vida implantları, solunum cihazları, intramedüler çiviler, enjeksiyon cihazları, hayati fizyolojik değişkenleri izleyen cihazlar, dental cihazlar ve aksesuarları, diş ünitleri, kardiyoloji cihazları, endoskopi cihazları, monoplan koronerler, dijital mamografi cihazları, ct-similatörler, italyanca kulak burun boğaz tercümeleri

Dünyanın beş kıtasında bulunan çok değerli müşterilerimize onlarca dilde her türlü tıbbi tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sağlamaktayız. Tıbbi tercüme hizmeti vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Zuluca, Japonca, Farsça, Vietnamca, Çekçe, İrlandaca, Ukraynaca, İtalyanca, Hollandaca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Çince, Moldovca, Fince, Hırvatça, Türkmence, İsveççe, İzlandaca, Uygurca, Çeçence, Urduca, Sanskritçe, Arnavutça, Bulgarca, Katalanca, İspanyolca, Kırgızca, İbranice, Rusça, Altayca, İngilizce, Letonca, Kazakça, Macarca, Endonezce, Gürcüce, Özbekçe, Azerice, Korece, Sırpça, Türkçe, Yunanca, Tacikçe, Hintçe, Slovence.

Bizi tercih etmenizi gerektiren nedenler:

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde değerli müşterilerimizden övgü içeren sayısız e-posta mesajı almaktayız. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

İtalyanca kulak burun boğaz tercümeleri alanındaki sorularınız için tercüme şirketimize e-posta mesajı yollayabilir veya arzu ederseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Semantik Tercüme olarak ülkemizin sadece kentlerinde değil aynı zamanda tüm ilçelerinde de çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. italyanca kulak burun boğaz tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Tekirdağ – Muratlı, Trabzon – Araklı, Tekirdağ – Saray, Kayseri – Melikgazi, Niğde – Ulukışla, Balıkesir – Havran, Ankara – Evren, Bitlis – Mutki, Diyarbakır – Hani, Kırşehir – Akçakent, Zonguldak – Ereğli, Gümüşhane – Kürtün, Çanakkale – Eceabat, Mardin – Nusaybin, Muğla – Datça, Kilis – Musabeyli, Şırnak – Uludere, Nevşehir – Hacıbektaş, Uşak – Karahallı, Kars – Kağızman, Hatay – Yayladağı, Amasya – Göynücek, Trabzon – Dernekpazarı, Amasya – Gümüşhacıköy, Şırnak – Güçlükonak, Bolu – Gerede, Mersin – Aydıncık, Eskişehir – Seyitgazi, Bitlis – Hizan, Konya – Emirgazi, Balıkesir – Dursunbey, Bayburt – Demirözü, Ağrı – Tutak, Amasya – Hamamözü, Tekirdağ – Şarköy, Ağrı – Patnos, Kilis – Elbeyli, Bilecik – Yenipazar, Adana – Saimbeyli, Adana – Yüreğir, Kayseri – Akkışla, Bilecik – Söğüt, Kayseri – Kocasinan, Bilecik – Gölpazarı, Bingöl – Yedisu, Ordu – Çatalpınar, Ankara – Mamak, Aydın – Kuşadası, Hatay – Kırıkhan, Bayburt – Aydıntepe, Sivas – Gürün, Sivas – Şarkışla, Kütahya – Şaphane, Denizli – Bozkurt, Tokat – Reşadiye, Çankırı – Atkaracalar, Tokat – Turhal, Rize – Ardeşen, İstanbul – Eyüp, Eskişehir – Odunpazarı, Kayseri – İncesu, Gaziantep – Şehitkamil, Manisa – Kula, Denizli – Acıpayam, Yozgat – Çekerek, Ardahan – Hanak, Çankırı – Şabanözü, Karaman – Ayrancı, Gümüşhane – Şiran, Balıkesir – Erdek

Tercüme büromuzu piyasadaki rakiplerinden ayrıştıran temel noktalar teknik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki ustalığımız, ahlaki prensiplere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz projelerin bütün aşamalarında ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

Kalite sizin için önemli ise ve makul fiyatlarla doğru, hızlı ve güvenilir tercüme hizmetleri almak istiyorsanız sizin her zaman yanınuzdayız.

italyanca kulak burun boğaz tercümeleri

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana tıbbi çeviri ve yerelleştirme (lokalizasyon) sektöründe binlerce projeyi üstün başarıyla sonuçlandırdık. Bu listede tıbbi çeviri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekleri görebilirsiniz:

Jinekoloji, Adli Jinekoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Patoloji, İntaniye, Zührevi Hastalıklar, Nörofizyoloji, Radyolojik Tetkik, Alerji, Tanatoloji, Klinik Çalışma, Prospektüs, İlaç Tescil Belgesi, Anamnez, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Lökaferez Sistemleri, Kulak Burun Boğaz, Romatoloji, Araştırma Protokolü, Medikal Cihaz, Olgu Sunumu, Klinik Rapor, Tıbbi Patoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikoloji, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Histoloji, Beyin Tümörü, Klinik Biyokimya, Tıbbi Kitapçık, Dahiliye, Halk Sağlığı, Supramoleküler Kimya, Farmasötik, Farmakoekonomik Raporlar, Neonatoloji, Diyagnostik, Anatomi, Psikopatoloji, Radyografi, Farmasötik Kimya, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Tıbbi Ürün, Organ Nakli, Adli Patoloji, Akupunktur, Embriyoloji, Okul Hekimliği, Ruhsatlandırma, Doktor Raporu, Nöropatoloji, Patent Başvurusu, Hasta Raporu, Akademik Araştırma, Psikoterapi, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri.

italyanca kulak burun boğaz tercümeleri

Ekibimizdeki tüm çalışanların bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlara iyi bir çalışma ortamı sunmak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

italyanca kulak burun boğaz tercümeleri

Yazan : Mustafa Karabiber

kullanılan etiketler
medikal çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri, italyanca kulak burun boğaz tercümeleri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized