Japonca klinik deney tercümeleri

Japonca klinik deney tercümeleri en deneyimli olduğumuz alanlardan biridir.

Medikal alanlarla ilgili sözlü ve yazılı tercümeler doğrudan insanların sağlığını ilgilendirdiğinden tercümede yapılacak bir hata geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle doğru tercüme bürosunu seçmek kritik önem taşır. 2006 yılında çalışma hayatına başlayan çeviri firmamız tıp fakültesi mezunu profesyonel dil uzmanları sayesinde kalitesi yüksek ve fiyatı uygun tıp çevirileri gerçekleştirmektedir. japonca klinik deney tercümeleri hizmeti sunduğumuz müşteriler arasında, üniversiteler, devlet hastahaneleri, büyük ilaç üreticileri, özel hastaneler, medikal cihaz üreticileri ve tıp doktorları yer almaktadır.

Tercüme şirketimizi piyasadaki tüm rakiplerinden farklı kılan önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, yürüttüğümüz çeviri projelerinin en başından en sonuna kadar yürüttüğümüz kalite süreçleridir.

Japonca klinik deney tercümeleri konusunda müşterilerimiz neden bizi seçiyor?

japonca klinik deney tercümeleri

Kalite firmanız için çok önemli ise ve rekabetçi fiyatlarla güvenebileceğiniz ve doğruluğundan emin olacağınız tercüme hizmeti almak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu size destek olmaya hazır.

japonca klinik deney tercümeleri

Günümüzde en nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. Bu yüzden tercüman ve redaktörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Tüm çalışanlarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımıza yatırım yapmak ve onlara mükemmel bir çalışma ortamı sunmak en önemli önceliklerimiz arasında yer alır.

japonca klinik deney tercümeleri

Semantik Tercüme olarak Türkiyemizin sadece kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de tercüme ve çeviri çözümleri veriyoruz. japonca klinik deney tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Diyarbakır – Silvan, Ardahan – Göle, Kırıkkale – Delice, Şanlıurfa – Birecik, Trabzon – Şalpazarı, Amasya – Gümüşhacıköy, Çorum – Alaca, Mersin – Akdeniz, Yozgat – Şefaatli, Konya – Derbent, Erzincan – Kemaliye, Bitlis – Hizan, Aydın – Söke, İstanbul – Küçükçekmece, Düzce – Akçakoca, Ankara – Kazan, Ağrı – Diyadin, Adana – Feke, Edirne – Keşan, Çankırı – Şabanözü, Bartın – Amasra, Antalya – Finike, Niğde – Çiftlik, Sakarya – Karasu, Eskişehir – Alpu, Uşak – Ulubey, Bolu – Mengen, Isparta – Eğirdir, Malatya – Akçadağ, Burdur – Kemer, Mersin – Bozyazı, Sivas – Şarkışla, Sakarya – Hendek, Konya – Karatay, Isparta – Gönen, Muğla – Fethiye, Şanlıurfa – Hilvan, Ağrı – Taşlıçay, Erzincan – Tercan, Kırklareli – Vize, Kilis – Polateli, Edirne – Uzunköprü, Samsun – İlkadım, Konya – Ahırlı, Balıkesir – Burhaniye, Adıyaman – Gerger, Bilecik – Pazaryeri, Bitlis – Ahlat, Sakarya – Geyve, Bilecik – Osmaneli, Samsun – Tekkeköy, Düzce – Cumayeri, Giresun – Görele, Balıkesir – Gömeç, Aksaray – Ağaçören, Konya – Yunak, Yalova – Altınova, Adana – Sarıçam, Batman – Beşiri, Osmaniye – Sumbas, Kocaeli – Başiskele, Tunceli – Nazımiye, Sivas – Gürün, Antalya – Kumluca, Osmaniye – Bahçe, Bilecik – Gölpazarı, Siirt – Baykan, Adıyaman – Çelikhan, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Samsun – Bafra

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana tıbbi tercüme alanında sayılamayacak kadar çok projeyi hep zamanında ve başarıyla gerçekleştirdik. Bu listede tıbbi tercüme ve yerelleştirme çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler veriliyor:

CTD (Modül III), Diyagnostik Sistem, Romatoloji, Fizyoloji, Radyolojik Tetkik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Histoloji, Tıbbi Tetkik, Klinik Rapor, Mikrocerrahi, Mamografi, Obezite, Akademik Yayın, Estetik Cerrahi, Oftalmoloji, Medikal Cihaz, Araştırma Broşürü, Neurofeedback, Medikal Analiz Cihazı, Ortodonti, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Akademik Makale, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizyopatoloji, Ortopedik İmplant, MR, Çocuk Nefrolojisi, Tıbbi Broşür, İç Hastalıkları, Sinir Sistemi Hastalıkları, Reanimasyon, Kadın Doğum Hastalıkları, Hermeneutik, Biyokimya, Patoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Okul Hekimliği, Epikriz, Tıbbi Gereç, Farmakoloji, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Farmasötik, Tıbbi Katalog, Epidemiyoloji, Pulmonoloji, Beyin Tümörü, Zührevi Hastalıklar, Bitirme Tezi, Göz Hastalıkları, Travmatoloji, Medikal Ürün Katalogu, Biyofizik, Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Ürün, Geriatri, Tıbbi Makale, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Kolonoskopi, Medikal Gereç, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Medikal Malzeme, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Literatür, Kan Analiz Cihazları, Akademik Araştırma, Plastik Cerrahi, Ruhsatlandırma, Deniz Hekimliği, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Pazar Araştırması.

Japonca klinik deney tercümeleri alanındaki bütün ihtiyaçlarınız için tercüme firmamıza bir mail yollayabilir veya bunun yerine doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Tıbbi cihazların çevirisi alanında ciddi bir tecrübe sahibiyiz. Günümüze dek sayısız tıbbi cihazın kullanım ve bakım kılavuzlarını çok büyük bir başarıyla çevirdik. Tercümelerini gerçekleştirdiğimiz tıbbi cihazları aşağıdaki listede görebilirsiniz:
video endoskopi cihazları, ortopedik ve rehabilitasyon cihazları, anestezi cihazları, solunum cihazları, led’li ameliyat lambaları, yatak bantları, radyo terapi cihazları, inhalasyon anestezi cihazları, bedensel şok dalga terapisi cihazları, yardımcı üreme teknolojileri (ART) cihazları, sterilizatörler, fonksiyonel implantlar, defibrilatörler, izleme cihazları, koterler, hiperbarik odalar içeren cihazlar, implantlar, bandajlar ve yara bantları, enjeksiyon cihazları, oksijen terapisi cihazları, yara bakımı için tıbbi cihazlar, dializ cihazları, el dezenfektörleri, aktif protezler, sedyeler, iyonlaşmamış radyasyon cihazları, hipotermi cihazları, desferal pompalar, kapatma makineleri, otoklavlar, litotripsi cihazları, monoplan koronerler, hasta pozisyon ayarlaması cihazları, transfüzyon cihazları, haemopheresis cihazları, biplan koronerler, bilgisayarlı tomografi cihazları, gamma kamera cihazları, forsepsler, ameliyat lambaları, buharlı sterilizatörler, dental ekipmanlar ve aletler, diyaliz cihazları, endoskopi cihazları, kardiovasküler implantlar, dijital bebek terazisi, hasta taşıma cihazları, uyarma ya da inhibisyon cihazları, rehabilitasyon cihazları, hayati belirtiler monitörleri, temizlik ve durulama amaçlı tıbbi cihazlar, samar mühürleme cihazları, fiksatörler, etilen oksit monterizasyon sistemleri, masa üstü flash otoklavlar, diş ünitleri, argon plazma koagülasyon cihazları, ameliyat masaları, iyonlaşmış radyasyon cihazları, motorlu hasta karyolaları,

Japonca klinik deney tercümeleri konusunda Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Çeviri Bürosu

japonca klinik deney tercümeleri

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde her türlü tıbbi çeviri çözümleri sunuyoruz. Tıbbi çeviri desteği sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Çince, Çekçe, Moğolca, İrlandaca, Tayvanca, Slovakça, Yunanca, Rusça, İngilizce, Lehçe, Letonca, Almanca, Macarca, Süryanice, Japonca, Boşnakça, Çeçence, Fransızca, Tatarca, Uygurca, İspanyolca, Arnavutça, Kazakça, Katalanca, Ukraynaca, Felemenkçe, Hollandaca, Azerice, Urduca, Türkçe, Tacikçe, Sanskritçe, Slovence, Gürcüce, Filipince, Özbekçe, Bulgarca, İbranice, Flamanca, Norveççe, Rumca, Malayca, İtalyanca, Farsça, Ermenice, Hırvatça.

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden yaptığımız işi takdir eden e-mailler alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

japonca klinik deney tercümeleri

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar sözcüklerden seçmeler
tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, medikal tercüme, japonca klinik deney tercümeleri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized