Japonca tıbbi tahlil çevirisi

Japonca tıbbi tahlil çevirisi konusunda iyi bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Medikal alanlara ilişkin tercümeler insan sağlığı ile ilişkili olduğu için bir tercüme hatası ciddi sonuçlar oluşturabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Sektörün lideri olan tercüme büromuz tıp fakültelerinden mezun uzman tercüman ve editör kadrosu ile en iyi kalitede tıbbi çevirilere imza atmaktadır. Bizden japonca tıbbi tahlil çevirisi alan müşteriler içinde üniversiteler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, devlet hastahaneleri, global ilaç üreticileri, akademisyenler ve özel sağlık merkezleri bulunmaktadır.

japonca tıbbi tahlil çevirisi

Firmanız için kalite gerçekten hayati önem taşıyorsa ve en uygun fiyatlarla kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir tercüme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Tercüme olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm redaktörlerimiz ve çevirmelerimiz yalnızca kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlara hak ettikleri çalışma ortamını sağlamak temel önceliklerimizden biridir.

Çeviri şirketimizi rakiplerinden farklılaştıran önemli noktalar teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki takdir gören tecrübemiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her aşamasında ısrarla uyguladığımız kalite süreçleridir.

Dünyanın farklı ülkelerindeki çok değerli müşterilerimize 100’den fazla dilde tıbbi alanda çeviri ve yerelleştirme hizmetleri vermekteyiz. Medikal çeviri hizmeti sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Macarca, Azerice, İtalyanca, Tacikçe, Çince, Hintçe, İspanyolca, Katalanca, Urduca, Çekçe, İbranice, İsveççe, Özbekçe, Kazakça, Vietnamca, Endonezce, Moğolca, Ukraynaca, Felemenkçe, Sanskritçe, Bulgarca, Malayca, Danca, Bangladeşçe, Sırpça, Lehçe, Farsça, Türkçe, Filipince, Letonca, Hollandaca, Moldovca, İngilizce, Japonca, Fince, Yunanca, Rusça, Ermenice, Romence, Uygurca, Flamanca, Arnavutça, Zuluca, Almanca, Boşnakça, Fransızca.

japonca tıbbi tahlil çevirisi

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana medikal tercüme alanında sayısız işi hep zamanında ve başarıyla tamamladık. Aşağıda medikal tercüme hizmetleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekler bulabilirsiniz:

Alternatif Tıp, Klinik Deney, Çocuk Kardiyolojisi, Doktor Raporu, Adli Toksikoloji, Bağışıklık Testi, MR, Kanser Biyolojisi, Psikanaliz, İşyeri Hekimliği, CTD (Modül III), Çevresel Kimya, Anamnez, Kan Analiz Cihazları, Adli Patoloji, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Tıbbi Biyokimya , Spektroskopi, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Kalp Damar Cerrahisi, Aile Hekimliği, Medikal Malzeme, Monografi, Farmakolojik Araştırma, Deri Hastalıkları, Lökaferez Sistemleri, Hepatoloji, Geriatri, Psikopatoloji, Hasta Bilgi Föyü, Toksikoloji, Parazitoloji, Histoloji, Endokrinoloji, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, Psikiyatri, Reanimasyon, Tıbbi Yazılım, Hasta Geçmiş Hikayesi, Klinik Biyokimya, Doktor Eğitim Materyalleri, Çocuk Hastalıkları, Cezaevi Hekimliği, Laboratuar Sistemleri, Diyagnostik Görüntüleme, Perinatoloji, Nükleer Tıp, İnfertilite, Zührevi Hastalıklar, Nöropatoloji, Radyoloji, Akademik Makale, Romatoloji, Patoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Pratisyen Hekimlik, Klinik Rapor, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Organometalik Kimya, Kadın Hastalıkları, Tıbbi Analiz Cihazı, Adli Jinekoloji, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, İnternet Sitesi, Tıbbi Dergi, Obezite.

japonca tıbbi tahlil çevirisi

Japonca tıbbi tahlil çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü şirketi: Semantik Tercüme

Kaliteli tercümelerimiz için müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden sayısız mektup bize ulaşıyor. Aşağıda bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Medikal tercümeler konusunda bu kadar becerikli olmanıza gerçekten hayret ettim. Bu alanda daha önce çalışmış olduğumuz yabancı çeviri firmalarından daha iyi hizmet sunuyorsunuz.
  (Doktor)
 • Tanıtım broşürlerimizi tam 30 dile mükemmel bir şekilde tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Artık hep Semantik Tercüme Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür)
 • Tıbbi çeviriler bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gelen hasta raporlarında söz konusu olabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına neden olabilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Uzman Doktor)
 • Hasta raporlarımızın Arapçaya çevrilmesinde çok profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. Tıbbi raporların çevirisindeki ustalığınız tartışılmaz. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Hastane Müdürü)
 • Hastanemiz için çeviri belleği oluşturduğunuz için çeviri giderimiz azaldı. Şirketinizi seçmekle yerinde bir karar vermişiz. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tercüme ile işi olan her firmaya Semantik’i öneriyoruz. Hastane sahibi
 • Firmanızın proje koordinatörleri hakikaten çok başarılı. çeviri projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle iletişim kurup gerekli olan her yerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Proje süreçleri konusunda şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle çalışmak keyif veriyor.
  Uzman Doktor
 • Bugüne kadar işbirliği yaptığımız bütün çeviri şirketlerinden çok çok farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir, doğru ve özenli tercümeleriniz ve hesaplı fiyatlarınız için size teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Satış Müdürü)
 • Tercüme bürolarıyla çalışmak bizim açımızdan ciddi bir sorun haline gelmişti. Semantik Tercüme Bürosu sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel tercümanları ve proje yöneticileri ile çok kaliteli hizmet verdiklerini vurgulamak istiyorum.
  (Doktor)
 • Süper fiyat, süper kalite… Hukuk şirketimizi çeviri tasasından kurtarmış olduğunuz için sonsuz teşekkürler.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Firmamız için oluşturduğunuz tıp terimleri sözlüğü muhteşemdi. Aradan onca sene geçmesine rağmen halen sözlüğümüzden faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • Şirketinizi asistanım bana tavsiye etmişti. Akademik çalışmalarımın Almancaya tercümesi çok güzel oldu. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Doktora Öğrencisi)
 • japonca tıbbi tahlil çevirisi alanında uygun bir çeviri şirketi bulmak gerçekten zor. Bu konuda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Doktor – Özel Hastane Sahibi)

Neden bizimle çalışmalısnız?

Tıbbi cihazların çevirisi konusunda tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar tıbbi cihazın kullanım ve bakım kılavuzlarını başarılı bir şekide çevirdik. Çevirilerini gerçekleştirdiğimiz medikal cihazlardan örnekleri aşağıda görebilirsiniz:
dijital röntgen cihazları, iyonlaşmamış radyasyon kullanan görüntüleme cihazları, dental cihazlar, eswl, implantlar, muayene lambaları, dedektörler, hasta pozisyon ayarlaması cihazları, anjiyografi cihazları, ventilatörler, hayati belirtiler monitörleri, u kollu dijital röntgen cihazları, hipotermi cihazları, plazma sterilizatörler, yoğun bakım monitörleri, dializ cihazları, yumuşak doku implantları, robotik erişkin yürüme cihazları, hayati olmayan fizyolojik değişkenleri izleyen cihazlar, kapatma makineleri, kardiovasküler implantlar, bilgisayarlı tomografi cihazları, hasta bağlama kemerleri, rehabilitasyon cihazları, yara bakım cihazları, kontraseptif tıbbi cihazlar, radyo terapi cihazları, sterilizasyon cihazları, hiperbarik oksijen sistemleri, ss vida implantları, spect-ct cihazları, aktif protezler, dezenfeksiyon cihazları, diyaliz cihazları, led’li ameliyat lambaları, otomatik turnikeler, video endoskopi cihazları, hipertermi cihazları, iyonlaşmış radyasyon cihazları, göz ameliyat masaları, masa üstü flash otoklavlar, aspirasyon uçları, sterilizatörler, mamografi cihazları, dental implantlar, hastabaşı monitörleri, ekg cihazları, otomatik film banyo cihazları , ortezler, sterilite kontrol sarf malzemeleri, ortopedik ve rehabilitasyon cihazları, yatak bantları, buharlı sterilizatörler, dijital c-kollu röntgen cihazları, endoskopi cihazları, solunum cihazları, enjeksiyon cihazları, infüzyon cihazları, görüntüleme cihazları, intraaortik balon pompaları,

Japonca tıbbi tahlil çevirisi ile alakalı tüm gereksiniminiz için tercüme firmamıza bir mail gönderebilir ya da alternatif olarak bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

japonca tıbbi tahlil çevirisi

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil ayrıca tüm ilçelerinde de çeviri ve yerelleştirme çözümleri vermekteyiz. Aşağıda japonca tıbbi tahlil çevirisi hizmeti verdiğimiz ilçelerden örnekler yer alıyor.

Batman – Kozluk, Kilis – Elbeyli, Kırşehir – Akpınar, Malatya – Darende, Van – Başkale, Çorum – Boğazkale, Bayburt – Demirözü, Konya – Tuzlukçu, Kayseri – Melikgazi, Ardahan – Hanak, Nevşehir – Gülşehir, Şırnak – Silopi, Nevşehir – Hacıbektaş, Şırnak – Cizre, Gaziantep – İslahiye, Diyarbakır – Kocaköy, Çanakkale – Çan, Antalya – Kumluca, Bingöl – Adaklı, Zonguldak – Çaycuma, Şırnak – Uludere, Bitlis – Ahlat, Kastamonu – Ağlı, Erzincan – Refahiye, Batman – Gercüş, Balıkesir – Edremit, Adıyaman – Besni, Malatya – Arapgir, Çanakkale – Ayvacık, Bolu – Gerede, Van – Saray, Yalova – Termal, Van – Erciş, Aydın – Kuyucak, Sakarya – Erenler, İzmir – Kınık, Antalya – Elmalı, Muğla – Bodrum, Malatya – Arguvan, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Malatya – Hekimhan, Sakarya – Söğütlü, Erzincan – Otlukbeli, Adıyaman – Kahta, Konya – Beyşehir, Ağrı – Eleşkirt, Mersin – Erdemli, Kayseri – Tomarza, Antalya – Korkuteli, Bingöl – Genç, İzmir – Selçuk, Sinop – Durağan, Çanakkale – Ezine, Konya – Selçuklu, Düzce – Kaynaşlı, Rize – İyidere, Tokat – Erbaa, Bartın – Amasra, Diyarbakır – Kulp, Siirt – Eruh, Kayseri – Felahiye, Rize – Derepazarı, Rize – Hemşin, Aksaray – Ortaköy, Adıyaman – Samsat, Sakarya – Adapazarı, Aydın – Kuşadası, Kocaeli – Darıca, Kırşehir – Çiçekdağı, Düzce – Akçakoca

japonca tıbbi tahlil çevirisi

Yazan : Mustafa Karabiber

bu yazının etiketleri
japonca tıbbi tahlil çevirisi, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, medikal çeviri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized