Nöroloji tercümeleri

Nöroloji tercümeleri için bize danışabilirsiniz.

Tıp konusundaki tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile ilişkili olduğundan tercümede yapılacak en küçük bir hata bile geri dönüşü olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle çeviri bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde kurulan Semantik Tercüme en iyi üniversitelerden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile mümkün olan en iyi kalitede tıbbi tercüme hizmeti vermektedir. nöroloji tercümeleri sağladığımız müşteriler içinde, devlet hastahaneleri, global ilaç üreticileri, üniversiteler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları ve büyük özel hastaneler bulunmaktadır.

nöroloji tercümeleri

Bugünün dünyasında en yüksek kaliteli çeviri hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

Nöroloji tercümeleri ile alakalı bütün istekleriniz için Semantik Çeviri’ye e-posta mesajı gönderebilir ya da isterseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Çeviri firmamızı piyasadaki diğer bütün rakiplerinden farklılaştıran önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her fazında ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol ve kalite güvence süreçleridir.

nöroloji tercümeleri

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi çeviri sektöründe sayılamayacak kadar çok projeyi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla bitirdik. Aşağıda bulunan listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı örnekleri bulabilirsiniz:

Kan Analiz Cihazları, Tüp Bebek, Mamografi, Laboratuar Sistemleri, Biyokimya, Bitirme Tezi, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Ortopedik İmplant, Hermeneutik, Patolojik Anatomi, Kolorektal Cerrahi, Prospektüs, Çocuk Sağlığı, İnternet Sitesi, İlaç Tescil Belgesi, Obezite, Medikal Bülten, Onkoloji, Akupunktur, Medikal Cihaz, Psikoterapi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Akademik Yayın, Klinik Çalışma Raporu, Deri Hastalıkları, Spektroskopi, Adli Tıp, Gastroenteroloji, CTD (Modül III), Biyofizik, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Farmakoloji, Patent Belgesi, Pulmonoloji, Diyagnostik Sistem, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Hastalıkları, Adli Psikiyatri, Nörofizyoloji, İç Hastalıkları, Medikal Alet, Adli Travmatoloji, Hasta Raporu, Tıbbi Cihaz, Polipektomi, Akademik Makale, Lökaferez Sistemleri, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Akademik Yayın Eleştirisi, İmmunoloji, Çocuk İmmünolojisi, Elektrokardiyograf, Tıbbi Patoloji, Perinatoloji, Monografi, Diyagnostik Görüntüleme, Tıp Hukuku, Hasta Geçmiş Hikayesi, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Analiz Cihazı, Göz Hastalıkları, Epikriz, Alerji, Alerji Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Hepatoloji.

Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki çok kıymetli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde tıbbi alanda çeviri hizmeti veriyoruz. Nöroloji tercümeleri hizmeti sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Gagavuzca nöroloji tercümeleri, Vietnamca nöroloji tercümeleri, Bangladeşçe nöroloji tercümeleri, İspanyolca nöroloji tercümeleri, Farsça nöroloji tercümeleri, Kazakça nöroloji tercümeleri, Tacikçe nöroloji tercümeleri, Çekçe nöroloji tercümeleri, İsveççe nöroloji tercümeleri, Almanca nöroloji tercümeleri, Türkçe nöroloji tercümeleri, Makedonca nöroloji tercümeleri, Urduca nöroloji tercümeleri, Azerice nöroloji tercümeleri, Slovakça nöroloji tercümeleri, Danca nöroloji tercümeleri, Ukraynaca nöroloji tercümeleri, Çince nöroloji tercümeleri, Fransızca nöroloji tercümeleri, Endonezce nöroloji tercümeleri, Gürcüce nöroloji tercümeleri, Yunanca nöroloji tercümeleri, Rusça nöroloji tercümeleri, Sanskritçe nöroloji tercümeleri, Lehçe nöroloji tercümeleri, Türkmence nöroloji tercümeleri, Japonca nöroloji tercümeleri, Sırpça nöroloji tercümeleri, Hollandaca nöroloji tercümeleri, İtalyanca nöroloji tercümeleri, Tatarca nöroloji tercümeleri, Bulgarca nöroloji tercümeleri, Çeçence nöroloji tercümeleri, Ermenice nöroloji tercümeleri, İzlandaca nöroloji tercümeleri, İngilizce nöroloji tercümeleri, Zuluca nöroloji tercümeleri, İbranice nöroloji tercümeleri, Süryanice nöroloji tercümeleri, Hırvatça nöroloji tercümeleri, Rumca nöroloji tercümeleri, Moğolca nöroloji tercümeleri, Uygurca nöroloji tercümeleri, Slovence nöroloji tercümeleri, Letonca nöroloji tercümeleri, Korece nöroloji tercümeleri.

Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme hizmeti sağlıyoruz. nöroloji tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Batman – Hasankeyf, Siirt – Eruh, Kırklareli – Pehlivanköy, Adıyaman – Tut, Konya – Altınekin, Niğde – Bor, Çorum – İskilip, Elazığ – Arıcak, Niğde – Ulukışla, Bursa – Gemlik, Mersin – Tarsus, Isparta – Atabey, Eskişehir – Mihalıççık, Konya – Meram, Ardahan – Göle, İstanbul – Çatalca, Erzurum – Tortum, Balıkesir – Susurluk, Bartın – Kurucaşile, Yozgat – Boğazlıyan, Antalya – Serik, Kahramanmaraş – Ekinözü, Yalova – Termal, Giresun – Şebinkarahisar, Rize – Ardeşen, Artvin – Hopa, Konya – Çumra, Kastamonu – Şenpazar, Bayburt – Aydıntepe, Çankırı – Atkaracalar, Nevşehir – Kozaklı, Aydın – İncirliova, Kırklareli – Babaeski, Aydın – Bozdoğan, Kırklareli – Pınarhisar, Şanlıurfa – Bozova, Bursa – Nilüfer, Kırıkkale – Çelebi, Bilecik – Osmaneli, Kars – Sarıkamış, Erzurum – Karayazı, Bitlis – Hizan, Malatya – Arguvan, Çorum – Sungurlu, Sivas – Hafik, Adıyaman – Kahta, Sakarya – Adapazarı, Diyarbakır – Çüngüş, Rize – İkizdere, Kırşehir – Çiçekdağı, Yalova – Çınarcık, Gaziantep – Karkamış, Şırnak – Silopi, İzmir – Kemalpaşa, Siirt – Baykan, Rize – Pazar, Çanakkale – Bozcaada, Ardahan – Posof, Yozgat – Çandır, Malatya – Yazıhan, Erzincan – Otlukbeli, Hakkari – Yüksekova, Tunceli – Çemişgezek, Isparta – Uluborlu, Kocaeli – Kartepe, Burdur – Karamanlı, Ağrı – Tutak, Sakarya – Geyve, Bolu – Seben, Bitlis – Ahlat

nöroloji tercümeleri

Kaliteli çevirilerimiz yüzünden çok sayıda müşterimizden yaptığımız işi öven e-mailler almaktayız. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

 • Tercüme şirketinizin proje koordinatörleri ve yöneticileri gerçekten çok çok başarılılar. tercüme ve lokalizasyon projelerimizin tamamında projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurarak ihtiyaç olan yerlerde bize sorular yönelttiler, bizden fikir aldılar. Projenin ilerleyişi hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla işbirliği yapmak keyif veriyor.
  Ticaret Müdürü
 • Firmamız için hazırladığınız tıbbi terminoloji sözlüğü muhteşemdi. Aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen hâla sözlüğümüzden yararlanıyoruz.
  (Hastane sahibi)
 • Çeviri bürolarıyla çalışmak hastanemiz için hep bir sorun olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu bu duruma son verdi. Uzman, profesyonel kadroları ile çok iyi hizmet sağladıklarını özellikle ifade etmek istiyorum.
  (Genel Müdür Asistanı)
 • Doktor raporlarımızın Kazakçaya çevirisinde çok profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Medikal çevirilerdeki ustalığınız tartışılmaz. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Doktor)
 • Geçmişte işlerimizi teslim ettiğimiz çeviri şirketlerinin tümünden oldukça farklısınız. Üstün kaliteniz, özenli ve disiplinli çalışmalarınız ve uygun fiyatlarınız için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Tıbbi cihazlarımızın kullanım kılavuzlarını 30’a yakın dile mükemmel bir şekilde tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye hakimsiniz. Bundan sonra sürekli olarak Semantik Tercüme ile işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür)
 • Hesaplı fiyat, üstün kalite… Firmamızı çeviri ve tercüme sorunundan tamamen kurtardığınız için sonsuz teşekkürler.
  (Dış Alımlar Müdürü)
 • Tıbbi tercüme bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gönderilen doktor raporlarında yapılabilecek en ufak bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri işimizin kritikliğini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Medikal çeviriler alanında bu derece iyi olmanıza gerçekten şaşırdım. Bu alanda geçmişte birlikte çalıştığımız yabancı tercüme firmalarının hepsinden daha ustasınız.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Semantik Tercüme’yi bir dostum bana salık vermişti. Tıbbi makalemin Kazakçaya çevirisi muhteşem oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  (Doktora Öğrencisi)
 • Sağlık kurumumuz için çeviri belleği (TM) hazırladığınız için çeviri maliyetimiz azaldı. Kurumunuzu seçmekle yerinde bir karar almışız. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi tavsiye ediyoruz. Genel Müdür
 • nöroloji tercümeleri alanında iyi bir çeviri bürosu bulmak gerçekten zor. Bu konuda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıbbi terminolojiye hakimiyetleri çok iyi.
  (Kardiyoloji Uzmanı)

Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenleri:

nöroloji tercümeleri

Nöroloji tercümeleri konusunda Türkiye’nin en başarılı firması: Semantik Tercüme

Yazan : Mustafa Karabiber

anahtar sözcüklerimize ilişkin liste
medikal tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri, nöroloji tercümeleri, tıbbi çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog